Wellnes & Spa
Spa&Wellness

Otaczający klimat był dla nas inspiracją do stworzenia atmosfery głębokiej i wielowymiarowej regeneracji. W naszym menu wydobyliśmy dla Państwa esencję zmysłowości, popartą doświadczeniem terapeutycznym.

Komora Hiperbaryczna

Terapia hiperbaryczna polega na oddychaniu tlenem w warunkach podwyższonego ciśnienia atmosferycznego. Umożliwia zwiększenie rozpuszczalności tlenu we krwi. Mamy do zaoferowania czteroosobową komorę hiperbaryczną.

Strefa saun i relaksu

Zatracić się tutaj w luksusie nie jest trudno. Już sam wystrój nawiązujący do ekskluzywnych jachtów żaglowych, pozwala zapomnieć o stresach codzienności i wypłynąć w morze relaksu.

Strefa saun i wypoczynku to idealne miejsce na relaks i wzmocnienie odporności. Goście Hotelu Sopot*** mogą bezpłatnie korzystać z seansów w łaźni parowej oraz w saunie suchej oraz strefy wypoczynku.

- seans w łaźni parowej

- pobyt w saunie suchej

- relaks przy aromaterapii

Fitness

Pobyt w naszej siłowni powoduje przypływ endorfin i nowej energii na cały dzień. W ciekawie zaaranżowanej sali fitness z łatwością przyjdzie zadbać o smukłą sylwetkę i dobrą kondycję. Wysokiej jakości sprzęt pozwala łatwo dopasować poziom aktywności fizycznej do własnych możliwości.

Strefa Pool&Chillout

Hotel Sopot w sezonie letnim udostępnia swoim gościom - wodną strefę „Pool&Chill” z niecką basenową oraz leżakami przy basenowym ogrodzie. Jest to idealne miejsce na odpoczynek dla całej rodziny, łączące zarówno strefę wypoczynku jak i relaksu.

Dane kontaktowe

Godziny otwarcia strefy zabiegów

Poniedziałek - Czwartek                          13:00 - 20:00

Piątek                                                       13:00 - 21:00

Sobota                                                      09:00 - 21:00

Niedziela                                                  09:00 - 16:00

 

Sauna / Fitness / Basen zewnętrzny

Codziennie                                                10:00 - 22:00

 

Rezerwacje i szczegóły

Recepcja SPA:

tel.: + 48 58 882 80 28

tel. kom. +48 882 075 318

e-mail: spa@hotelsopot.eu 

- Wejście do Saun dla Gości z zewnątrz - 60 zł do 3h (w tym strefa pool&chillout, strefa fitness oraz strefa saun i relaksu)

- Parking dla Gości z zewnątrz do 3h bezpłatny (w ramach dostępności)

- Ręczniki, klapki oraz szlafroki - dostępne bezpłatnie na miejscu