21 m2
max 2 os.
Komfort

POKÓJ KOMFORT w Hotelu Sopot**** to designerski, przestronny pokój z wygodnym dużym łóżkiem dwuosobowym z możliwością rozdzielenia na dwa pojedyńcze. Położone od I do IV piętra (od strony zachodniej i północnej) pokoje posiadają duże przeszklenia zapewniające dostęp do naturalnego światła. W każdym z pokoi jest klimatyzacja oraz dostęp do szybkiej sieci bezprzewodowej WIFI. W wyposażeniu pokoju znajduje się płaski telewizor, minibar, sejf oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty.

już od 324zł /noc
21 m2
max 3 os.
Komfort z widokiem na park

POKÓJ KOMFORT z WIDOKIEM NA PARK w Hotelu Sopot**** to elegancki, przestronny pokój od strony parku, zapewniający ciszę i spokój. Wygodne duże łóżko z możliwością rozdzielenia na dwa pojedyńcze. Możliwa jedna dostawka dla dziecka lub osoby dorosłej. Wszystkie pokoje KOMFORT z WIDOKIEM NA PARK posiadają przeszkoloną kabinę prysznicową (z możliwością zasłonięcia). Położone od I do IV piętra (od strony wschodniej i północnej) pokoje posiadają duże przeszklenia zapewniające dostęp do naturalnego światła. W każdym z pokoi jest klimatyzacja oraz dostęp do szybkiej sieci bezprzewodowej WIFI. W wyposażeniu pokoju znajduje się płaski telewizor, minibar, sejf oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty.

już od 494zł /noc
21 m2
Max. 3 os.
Komfort z widokiem na morze

POKÓJ KOMFORT Z WIDOKIEM NA MORZE w Hotelu Sopot**** to elegancki, przestronny pokój zlokalizowany na IV piętrze. W pokoju znajduje się wygodne duże łóżko z możliwością rozdzielenia na dwa pojedyńcze. Możliwa jedna dostawka dla dziecka lub osoby dorosłej. Pokój posiada przeszkoloną kabinę prysznicową (z możliwością zasłonięcia) oraz duże okna zapewniające dostęp do naturalnego światła. W każdym z pokoi jest klimatyzacja oraz dostęp do szybkiej sieci bezprzewodowej WIFI. W wyposażeniu pokoju znajduje się płaski telewizor, minibar, sejf oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty.

już od 474zł /noc
32 m2
Max. 4 os.
Pokój Rodzinny

POKÓJ RODZINNY w Hotelu Sopot**** to idealny pokój dla osób lubiących przestrzeń i luksus. (możliwość aranżacji: dwa łóżka jednoosobowe, jedna dostawka dla dziecka lub osoby dorosłej, dziecko do lat 4 bezpłatnie na łóżku rodziców).

już od 754zł /noc
35 m2
Max. 3 os.
Apartament

Apartament w Hotelu Sopot**** to idealny apartament dla osób lubiących przestrzeń i luksus. Apartament z aneksem kuchennym i sypialnią. (możliwość aranżacji: jedna dostawka dla dziecka lub osoby dorosłej, dziecko do lat 4 bezpłatnie na łóżku rodziców).

już od 824zł /noc
50 m2
Max. 4 os.
Apartament z sauną i widokiem na morze

Przestronny apartament z sauną, salonem i sypialnią z widokiem na morze.

już od 824zł /noc
50 m2
Max. 4 os.
Apartament z tarasem (1 sypialnia i salon)

 

już od 874zł /noc
82 m2
Max. 5 os.
Apartament (2 sypialnie i salon)

APARTAMENT z 2 sypialniami i salonem w Hotelu Sopot**** to luksusowo wyposażone 3 pokoje. W komfortowej i nowoczesnej przestrzeni do dyspozycji Gości są dwie sypialnie oraz salon z aneksem kuchennym. Każdy apartament dysponuje własnym tarasem.

już od 1 224zł /noc